SKU: VPP016M540L93 UPC: 190605368497
List Price: L 6,684.00 HNL
Sale price L 3,106.00 HNL
(53% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP016M540L93
SKU
VPP016M540L93
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm