SKU: VPP053S560728 UPC: 190605393956
List Price: L 9,916.00 HNL
Sale price L 3,452.00 HNL
(65% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP053S560728
SKU
VPP053S560728
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm