SKU: VPP060V490AHU UPC: 190605427125
List Price: L 9,528.00 HNL
Sale price L 3,105.00 HNL
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP060V490AHU
SKU
VPP060V490AHU
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey Crystal Melange
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm