SKU: VPP082M520722 UPC: 190605433515
List Price: L 4,764.00 HNL
Sale price L 3,450.00 HNL
(27% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP082M520722
SKU
VPP082M520722
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Dark Havana
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
52.0 mm