SKU: RNB1071-S-10A-56 UPC: 716736792606
List Price: L 6,544.00 HNL
Sale price L 1,006.00 HNL
(84% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1071-S-10A-56
SKU
RNB1071-S-10A-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm