SKU: RNB1076-S-1ED-54 UPC: 716736862804
List Price: L 5,177.00 HNL
Sale price L 1,151.00 HNL
(77% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1076-S-1ED-54
SKU
RNB1076-S-1ED-54
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Green
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm