SKU: RNB1082-G-S-2F7-57 UPC: 716736990057
List Price: L 6,027.00 HNL
Sale price L 1,007.00 HNL
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB1082-G-S-2F7-57
SKU
RNB1082-G-S-2F7-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Grey
Detailed lens color
Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm