SKU: RNB3004-YH0-52 UPC: 716736388984
List Price: L 7,667.00 HNL
Sale price L 719.00 HNL
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3004-YH0-52
SKU
RNB3004-YH0-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Violet Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm