SKU: RNB3035-S9W-51 UPC: 716736306568
List Price: L 6,298.00 HNL
Sale price L 719.00 HNL
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3035-S9W-51
SKU
RNB3035-S9W-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm