SKU: RNB3040-YH0-49 UPC: 716736386805
List Price: L 7,670.00 HNL
Sale price L 719.00 HNL
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3040-YH0-49
SKU
RNB3040-YH0-49
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Violet Havana
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
49.0 mm