SKU: RNB3072-G-084-53 UPC: 716736986210
List Price: L 5,613.00 HNL
Sale price L 719.00 HNL
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3072-G-084-53
SKU
RNB3072-G-084-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Burgundy Red Gold
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens width
53.0 mm