SKU: RNB5045-S-807-54 UPC: 827886072941
List Price: L 6,301.00 HNL
Sale price L 1,151.00 HNL
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5045-S-807-54
SKU
RNB5045-S-807-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame shape
Pilot
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm