SKU: RNB5048-S-003-58 UPC: 716736791685
List Price: L 5,996.00 HNL
Sale price L 1,150.00 HNL
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5048-S-003-58
SKU
RNB5048-S-003-58
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Gold Brown Mirror
Frame color
Black
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm