SKU: RNB7038-G-807-53 UPC: 827886066643
List Price: L 8,218.00 HNL
Sale price L 863.00 HNL
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7038-G-807-53
SKU
RNB7038-G-807-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm