SKU: RNB7053-G-1ED-53 UPC: 716736791135
List Price: L 6,301.00 HNL
Sale price L 863.00 HNL
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7053-G-1ED-53
SKU
RNB7053-G-1ED-53
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
53.0 mm