SKU: RNB8001-B3V-51 UPC: 716736428536
List Price: L 7,940.00 HNL
Sale price L 863.00 HNL
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8001-B3V-51
SKU
RNB8001-B3V-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Violet
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm