SKU: RNB8002-G-1ED-52 UPC: 716736697901
List Price: L 6,708.00 HNL
Sale price L 661.00 HNL
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8002-G-1ED-52
SKU
RNB8002-G-1ED-52
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green
Frame color
Green
Frame shape
Rectangular
Lens width
52.0 mm