SKU: RNB8002-G-KB7-52 UPC: 716736697918
List Price: L 6,711.00 HNL
Sale price L 719.00 HNL
(89% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8002-G-KB7-52
SKU
RNB8002-G-KB7-52
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm