SKU: RNB8003-81V-48 UPC: 716736697932
List Price: L 7,667.00 HNL
Sale price L 863.00 HNL
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Opticals, RNB8003-81V-48
SKU
RNB8003-81V-48
Arm length
140.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Black Shaded Crystal
Frame color
Black
Frame shape
Round
Lens width
48.0 mm