SKU: VTU017540579 UPC: 751286353884
List Price: L 2,122.00 HNL
Sale price L 748.00 HNL
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU017540579
SKU
VTU017540579
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm