SKU: VTU023520627 UPC: 751286354072
List Price: L 2,123.00 HNL
Sale price L 863.00 HNL
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU023520627
SKU
VTU023520627
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
52.0 mm