SKU: VTU512510700 UPC: 751286360547
List Price: L 2,123.00 HNL
Sale price L 806.00 HNL
(62% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU512510700
SKU
VTU512510700
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
51.0 mm