SKU: RNB1058-G-S-807-53 UPC: 716736698847
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1058-G-S-807-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1058-G-S-807-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens width
53.0 mm