SKU: GG2157-91C-51 UPC: 889214071743
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Men's Sunglasses, GG2157-91C-51
SKU
GG2157-91C-51
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Lens width
51.0 mm