SKU: RNB7029-FLL-55 UPC: 716736248233
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7029-FLL-55
SKU
RNB7029-FLL-55
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens width
55.0 mm