SKU: RNB7032-G-KB7-54 UPC: 716736306636
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7032-G-KB7-54
SKU
RNB7032-G-KB7-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm