SKU: RNB7042-09Q-48 UPC: 716736427331
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7042-09Q-48
SKU
RNB7042-09Q-48
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens width
48.0 mm