SKU: RNB8002-G-S2W-52 UPC: 716736697925
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8002-G-S2W-52
SKU
RNB8002-G-S2W-52
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Orange Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Orange
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm