SKU: VTU513540627 UPC: 751286360608
(50% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU513540627
SKU
VTU513540627
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gunmetal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm