SKU: ME2633-031-55 UPC: 886895455237
List Price: Rp 8.194.000,00 IDR
Sale price Rp 1.135.000,00 IDR
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marni, Women's Opticals, ME2633-031-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
ME2633-031-55
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey Sage
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm