SKU: RNB7059-G-4C3-58-L UPC: 716736985015
List Price: Rp 3.692.000,00 IDR
Sale price Rp 473.000,00 IDR
(87% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7059-G-4C3-58-L
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7059-G-4C3-58-L
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Olive
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
58.0 mm