SKU: FT5839-B-025-56 UPC: 889214358820
List Price: Rp 10.715.000,00 IDR
Sale price Rp 2.042.000,00 IDR
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Fashion, Women's Opticals, FT5839-B-025-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
FT5839-B-025-56
Brand Name
Tom Ford
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Ivory
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm