SKU: FT5880-B-020-51 UPC: 889214415974
List Price: Rp 9.455.000,00 IDR
Sale price Rp 2.742.000,00 IDR
(70% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Women's Opticals, FT5880-B-020-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
FT5880-B-020-51
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Blue Light Filter
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm