SKU: SF9481-550CRY UPC: 751286346855
(66% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fila, Unisex Sunglasses, SF9481-550CRY
SKU
SF9481-550CRY
Brand Name
Fila
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Crystal Front
Detailed lens color
Smoke Flash
Frame color
No Color
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm