SKU: PSOP006V2-002-58 UPC: 784862466364
(76% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Paul Smith, Angus, Unisex Opticals, PSOP006V2-002-58
SKU
PSOP006V2-002-58
Brand Name
Paul Smith
Collection
Angus
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
58.0 mm