SKU: VPP016M5406A7 UPC: 190605368466
(34% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP016M5406A7
SKU
VPP016M5406A7
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm