SKU: VPP019M5309N3 UPC: 190605357255
(56% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP019M5309N3
SKU
VPP019M5309N3
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm