SKU: RNB5058-S-807-56 UPC: 197737045685
(76% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5058-S-807-56
SKU
RNB5058-S-807-56
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame shape
Wrap
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm