SKU: VTU019-5703BQ UPC: 751286353952
(48% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU019-5703BQ
SKU
VTU019-5703BQ
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
57.0 mm