SKU: PR-B54V-5AK1O1-54 UPC: 8056262393031
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Prada, Women's Opticals, PR-B54V-5AK1O1-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
PR-B54V-5AK1O1-54
Brand Name
Prada
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm