SKU: RNB7037-G-S9W-50 UPC: 716736386843
(88% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Opticals, RNB7037-G-S9W-50
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7037-G-S9W-50
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Blue Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm