SKU: IM0045-2M2-50 UPC: 716736437781
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Isabel Marant, Women's Opticals, IM0045-2M2-50
SKU
IM0045-2M2-50
Brand Name
Isabel Marant
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Black Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm