SKU: RNB6005-S-VK6-57 UPC: 197737030490
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB6005-S-VK6-57
SKU
RNB6005-S-VK6-57
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
57.0 mm