SKU: MARC703-0NUC-17 UPC: 716736860589
List Price: 27.800 ISK
Sale price 6.000 ISK
(78% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC703-0NUC-17
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MARC703-0NUC-17
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm