SKU: SPP095M-52-0700 UPC: 198218925847
List Price: 83.200 ISK
Sale price 17.200 ISK
(79% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Sunglasses, SPP095M-52-0700
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SPP095M-52-0700
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Smoke
Lens width
52.0 mm