SKU: RNB5052-G-S-AU2-59 UPC: 716736863016
List Price: 23.900 ISK
Sale price 4.650 ISK
(80% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Unisex Sunglasses, RNB5052-G-S-AU2-59
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB5052-G-S-AU2-59
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Red Gold
Detailed lens color
Burgundy Gradient
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm