SKU: VTU5135401AQ UPC: 751286360615
List Price: 18.400 ISK
Sale price 4.000 ISK
(78% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU5135401AQ
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VTU5135401AQ
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm