SKU: GG1154-73U-53 UPC: 664689933563
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Women's Sunglasses, GG1154-73U-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GG1154-73U-53
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Pink
Detailed lens color
Peach
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Pink
Lens width
53.0 mm