SKU: DB7050-BB-807-47 UPC: 716736384719
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 47.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Sunglasses, DB7050-BB-807-47
SKU
DB7050-BB-807-47
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Blue
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens width
47.0 mm