SKU: MARC570-06AK-19 UPC: 716736427003
(72% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Men's Opticals, MARC570-06AK-19
SKU
MARC570-06AK-19
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm